Aktualności

OGŁOSZENIE - przeniesienie służbowe

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach poszukuje funkcjonariusza na docelowe stanowisko kierownika Sekcji ds. kontrolno - rozpoznawczych. OGŁOSZENIE

Ćwiczenia na terenie zakładu KRÓLCZYK

W dniach od 18 do 20 marca 2019r. strażacy z JRG Oborniki brali udział w rozpoznaniu oraz ćwiczeniach taktyczno - bojowych na ternie zakładu "Królczyk" przy ul. Towarowej w Obornikach w ramach doskonalenia zawodowego.


 

WYPADEK W BUDZISZEWKU

 

W dniu 07.03.19r. o godzinie 17 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o wypadku i jednej osobie poszkodowanej w miejscowości Budziszewko. 

Po dojeździe na miejsce KDR stwierdził, że samochód dostawczy Renault Master uderzył w drzewo i znajduje się na jezdni. Kierowca (zakleszczony) znajdował się w kabinie pojazdu. 

Podjęte działania na miejscu zdarzenia: 

KLASA STRAŻACKA W RAKONIEWICACH

WYPADEK Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTY

 

27 lutego 2019 roku do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem i jednej osobie poszkodowanej.

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW ORAZ ZAJĘCIA Z UCZNIAMI W SZKOLE W RYCZYWOLE

 

21 lutego 2019 roku Komende Powiatową PSP w Obornikach odwiedziłą grupa maluchów z Zaczarowanego Przedszkola w Obornikach. Podczas wycieczki funkcjonariusze przybliżyli na czym polega zawód strażaka oraz pokazali dostępny im sprzęt oraz samochody.

Subskrybuj zawartość